837
آنلاین
بازگشت

راهنما

به سایت هف هفتاصفر خوش آمدید

آگهی رایگان بدون عضویت

1_ خرید و فروش کالای نو و دست دوم

2_ خدمات مشاغل

در سایت هف هفتاصفر می توانید بدون نیاز به عضویت ، آگهی خودتان را به رایگان ثبت کرده و به بینندگان زیادی نمایش دهید.

توی هف هفتاصفر همه چی پیدا میشه ؛ از شیرمرغ بگیر تا جون آدمیزاد از کالای نو بگیر تا کالای دسته دوم ؛ خدمات همه مشاغل هم توش پیدا میشه بجای اینکه خودت رو درگیر شلوغی و ترافیــک خیابونا بکنی ؛ فقـط کافـیه بشینی توی خونت ؛ پاتودراز بکنی و اپیلیکیشن یا سایت هف هفتاصفر رو باز کنی حتما چیزای خوبی می تونی توش پیدا بکنی .

بیشتر بدانیم :

دلیل انتخاب نام ( هف هفتاصفر ) : نام هف هفتاصفر از روی آدرس سایت ( ) گرفته شده است و بیانگر هف : عدد هفتاصفر : ( تعداد صفرهای مقابل آن که هفتاصفر می باشد ) .

ویژه گی منحصربفرد آدرس سایت ( ) اینست که عدد با تعداد صفر مقابل آن برابری میکند که باعث بخاطرسپاری راحت و سریع آدرس سایت می باشد .

اپیلیکیشن موبایل : اپیلیکیشن هف هفتاصفر ؛ یک اپیلیکیشن حرفه ای برای موبایل و تبلت بوده که دارای قابلیت های زیادی می باشد . جهت دانلود این اپیلیکیشن می توانید از طریق لینک دانلود آن که در سایت وجود دارد و هم از طریق برنامه کافه بازار آن را دانلود کنید . با اپیلیکیشن هف هفتا صفر همیشه و همه جا به هف هفتاصفر دسترسی دارید .

مدیریت آگهی : صفحه ای است به نام شما ، از این صفحه می توانید جهت ( ثبت اگهی جدید ؛ویرایش آگهی ؛ حذف آگهی ؛ ستاره دار کردن آگهی ؛ استفاده از طرح بالابر آگهی استفاده نمایید.

لینک مدیریتی : پس از ارسال هر آگهی ؛ لینک مدیریتی آن آگهی به ایمیل کاربر ارسال میشوداز این لینک میتوانید جهت ثبت آگهی جدید ؛ ویرایش آگهی ؛ حذف آگهی ؛ ستاره دار کردن آگهی ؛ استفاده از طرح بالابر آگهی استفاده نمایید .

ارسال رایگان آگهی : با انتخاب این گزینه می توانید خیلی ساده و به سرعت آگهی خود را ساخته و برای نمایش در سایت و اپیلیکیشن ارسال نمایید .

ستاره دار کردن : توضیحات این بخش در صفحه تعرفه ها نوشته شده است .

طرح بالابر آگهی : توضیحات این بخش در صفحه تعرفه ها نوشته شده است .

کلمات کلیدی : برای اینکه آگهی شما توسط بینندگان سریعتر و راحتر جستجو شود و بینندگان بیشتری داشته باشد .